Nejvýhodnější hypotéku dnes najdete a uzavřete online

Potřebujete hypotéku na koupi vašeho budoucího domova? Zapomeňte na obcházení poboček jednotlivých bank, to už se dnes nedělá. Tedy samozřejmě se touto cestou můžete vydat, ale ztratíte spoustu času a v mnohých bankách vám možná řeknou, že u nich tedy na hypotéku vůbec nedosáhnete.

Chytřejší variantou je využití online hypoteční kalkulačky. Ne, nemáme teď na mysli žádnou již předem naprogramovanou kalkulačku, která vám ihned vyhodí výsledek. Ano, u takových kalkulaček je výhodou jejich rychlost, avšak nejsou schopné vzít v úvahu vaše konkrétní požadavky a specifickou situaci. Jděte na to raději jinak.

Místo do banky se vydejte na AMJ.cz

V týmu AMJ jsou specialisté na hypotéky, kteří pro vás srovnají hypotéky celkem v 12 bankách a 5 spořitelnách. Jsou schopní vám vyjednat úrok nižší průměrně o 0,5 %. Klienti díky tomu na hypotéce ušetří průměrně 73 tis. Kč, což je slušná částka.

Na webu AMJ nejdříve vyplníte kalkulačku s údaji, které hypoteční specialisté potřebují proto, aby mohli vybrat nejlepší hypotéku pro vaše potřeby. Následně vás kontaktují se srovnáním hypoték přímo pro vás na míru. Společně vyberete tu, která vám bude vyhovovat, a připravíte žádost o hypotéku. Vybírat nebudete pouze podle úrokové sazby, specialisté vám poradí, co dalšího je důležité.

Podporu máte po celou dobu čerpání hypotéky

Tohle všechno se řeší online až do momentu, kdy je vám hypotéka schválena. Pak si vyberete pobočku, kde chcete smlouvu o hypotečním úvěru podepsat, získáte hypotéku, koupíte svou vysněnou nemovitost. Tím nicméně spolupráce s hypotečními specialisty nekončí. Stále jsou tady pro vás, až do chvíle, kdy hypotéku splatíte. Ať už řešíte cokoliv ohledně hypotéky, vždy se na ně můžete obrátit. Samozřejmě online. Nikam nechodíte, komunikujete telefonicky, e-mailem nebo pomocí online meetingu s videokamerou. Jak jen budete chtít.

Tvorba webových stránek: Webklient