Co říkají recenze na GymBeam?

Fitness životní styl, zdravé stravování a sport jsou samozřejmostí pro čím dál větší množství lidí, což je určitě jenom dobře. Spolu s tím se rozrůstá i počet obchodů, které nabízí zboží z této kategorie. Jedním z nich je i v Česku poměrně populární GymBeam.

Kupujete si občas protein, doplňky stravy pro sportovce, oříšková másla, spalovače tuků, proteinové tyčinky, zdravé potraviny nebo fitness oblečení? Pak jste pravděpodobně o GymBeam již slyšeli. Jaká je vaše GymBeam zkušenost?

Ve slevách nakoupíte opravdu výhodně

V e-shopu GymBeam koupíte sportovní a zdravou výživu, dále fitness oblečení, pomůcky a doplňky. Obchodů s tímto sortimentem je celá řada, co by vás tedy mělo přivést zrovna do GymBeam? Zejména jejich nabídka vlastních produktů a také ceny. Když vychytáte slevové akce, nakoupíte opravdu výhodně. 

GymBeam prodává velkou řadu vlastních produktů od odporových gum na cvičení přes fitness legíny až třeba po rýžovou kaši. V nabídce jsou samozřejmě i produkty jiných zdravých a fitness značek.

Samotná značka GymBeam pochází z Německa, na trhu působí od roku 2014 a velmi se jí daří. V současnosti patří k nejvíce se rozvíjejícím fitntess prodejcům v regionu střední Evropy. Rozhodně nejde pouze o obchod pro bodybuildery, nakupují zde všichni příznivci zdravého životního stylu.

Pozitivními recenzemi se to jen hemží

Zákazníci si GymBeam chválí, stejně tak i Radek, který zveřejňuje recenze e-shopů na svém blogu Ecoblog.cz. Nedávno si posvítil právě i na GymBeam, objednal si čokoládový protein a Tribulus Terrestris, extrakt z kotvičníku zemního, který se používá jako přírodní náhrada steroidů. S objednávkou byl spokojený od začátku až do konce, tedy od rychlosti dodání až po dobrou chuť proteinu. Jeho GymBeam recenze chválí zejména poctivé složení, skvělou chuť a velký výběr produktů.

Tvorba webových stránek: Webklient