Chytré investice s Bondster

Společnost Bondster provozuje online investiční platformu pro zhodnocení úspor. Vznikla z popudu týmu odborníků, jejichž cílem je zpřístupnit kvalitní investice běžným lidem. Majitelem je renomovaná skupina CEP Invest a partnerem ACEMA Credit Czech.

Jednou z nabízených příležitostí jsou investice do zlata. Jde o stabilní uchovatel hodnoty v čase a zajištění proti inflaci. Investiční zlato od Bondster se vyznačuje vysokou likviditou. Zlaté cihly či mince lze kdykoli prodat či vyměnit zpět na peníze. Nákup probíhá přímo na jméno investora. Fyzické zlato má podobu čistoty 999,9.

Další možností je využít investiční kalkulačku pro výpočet složeného úročení. Kalkulačka slouží k modelování budoucího výnosu při pravidelném investování. Pro investici je ideální zvolit dlouhodobý horizont 10 a více let. Čím dříve začne investor spořit, tím lépe. Kalkulačka po zadání částky, frekvence a doby investování vypočítá konečnou sumu i s vygenerovaným úrokem.

TIP: Investice kalkulačka

Investovat s Bondster lze od 1 000 Kč, a to do zajištěných podnikatelských úvěrů, fyzického zlata či nemovitostí. Investice jsou pojištěné a pravidelně vyplácejí garantovaný úrok. Webové rozhraní umožňuje sledovat stav účtu a podílet se na chodu platformy hlasováním.

Společnost Bondster cílí na maximální transparentnost a férový přístup. Poplatky jsou nulové či minimální. Investorům poskytuje také odborné analýzy, rady a vzdělávání v oblasti investic skrze magazín. Díky tomu mohou lidé zhodnocovat úspory s minimálním rizikem.

Tvorba webových stránek: Webklient