Kvalitní spánek s matracemi Bazyl.cz

Spánek je základem našeho zdraví a kvality života. Až třetinu času prospíme, proto je důležité vybrat správnou matraci. Firma Bazyl.cz nabízí špičkové české matrace pro maximální pohodlí.

Moderní typ představují matrace s paměťovou pěnou, které perfektně kopírují kontury těla. Poskytují tak ideální polohu páteře bez bodového tlaku. Paměťová pěna vyniká vysokou elasticitou a dlouhou životností. Matrace si pamatují optimální tvar, díky speciálnímu rozvržení otvorů v pěně. Povrch je příjemný a jemný. Paměťové matrace Bazyl.cz jsou vhodné pro každý spánkový typ. Vyznačují se prodyšností, hygieničností a snadnou údržbou. Někdy je najdete také pod pojmem “studená pěna matrace“.

Zákazníky velmi oblíbené jsou rovněž matrace ze studené pěny. Jedná se o vysoce pružinový typ polyuretanové pěny poslední generace bez přísady formaldehydu. Poskytuje optimální podporu těla pro hluboký spánek. I ve velmi vysokých teplotách si uchovává stálou tuhost a neplesniví. Matrace ze studené pěny jsou hypoalergenní, prodyšné a snadno se udržují.

Firma Bazyl.cz klade důraz na zdravotní nezávadnost materiálů, které prochází testy ÖKO-TEX® Standard 100. Suroviny pochází od prověřených dodavatelů z Evropy. Samotná výroba matrací probíhá v ČR s důrazem na českou kvalitu. Záruka až 15 let vypovídá o nadstandardní životnosti.

Matraci lze vybírat podle preferované tvrdosti, vhodnosti pro problémy se zády, polohy spaní nebo hmotnosti člověka. Bazyl.cz nabízí poradenství při výběru a antidekubitní testování přímo v provozovnách.

V nabídce nechybí ani speciální matrace pro alergiky, astmatiky, s aloe vera či s extra vysokým profilem. Firma pořádá časté akce na matrace 1+1 či slevy nad 50 %. K zakoupenému zboží přidávají zákazníci dárek jako třeba chrániče na matraci nebo kvalitní polštáře zdarma.

Zákazníkům je k dispozici rovněž servis pokládky a odvozu staré matrace. Vynikající služby, bohatý výběr a férová firemní politika – to jsou důvody, proč sáhnout po produktech Bazyl.cz. A proč si dopřát ten nejlepší spánek.

Tvorba webových stránek: Webklient