Kvalitní dřevěné dekorace s láskou od D-decor

Společnost D-decor provozuje e-shop s originálními dřevěnými dekoracemi a dárky. Za vším stojí manželé Kateřina a Vít Doležalovi, které spojuje láska k řemeslné práci. Jejich příběh začal v roce 2018 pořízením laseru, na kterém vyráběli dekorace pro radost sobě i svým blízkým.

Sortiment se postupně rozrůstal a v roce 2019 spustili vlastní e-shop. Dnes nabízejí širokou škálu produktů – od dekorací přes svatby a Vánoce až po zboží pro děti. Všechny dekorace, jako třeba dárkové krabičky na peníze nebo originální květináče s nápisem vznikají v malé rodinné dílně, kde je kladen důraz na precizní zpracování a originalitu.

K výrobě se používají kvalitní a bezpečné materiály, převážně masivní dřevo. Na něj se pomocí laseru vypalují motivy, nápisy či monogramy. Následuje broušení, povrchová úprava a balení. Dekorace je tak vždy ruční práce, u které autoři dbají na detaily. Grafické návrhy vytváří sami majitelé.

Zákazníkům nabízí možnost vlastního designu dekorací na přání. Stačí zaslat požadavek a grafiku, podle které vyrobí konkrétní dekorativní předmět či dárek. Tímto individuálním přístupem se snaží maximálně uspokojit poptávku klientů.

V e-shopu lze najít fotorámečky, cedulky, magnetky, ale také praktické doplňky jako USB flash disky nebo mobilní telefonní stojánky. Nechybí ani dárky pro miminka v podobě oznámení o narození, křestní svícny či zvonečky. Bohatá je nabídka svatby a Vánoc od adventních věnců po vánoční ozdoby.

Společnost D-decor klade důraz na vstřícnou komunikaci se zákazníky a poskytuje informace o zpracování osobních údajů i obchodní podmínky nákupu. Zákazníci oceňují především kvalitní řemeslné zpracování, originalitu a vstřícný přístup. Právě ty jsou základem úspěchu rodinného e-shopu.

Tvorba webových stránek: Webklient