Nikdy není pozdě na rekvalifikaci, právě nyní je ten správný čas se přihlásit do letních a podzimních kurzů

Svět se mění a upgrade možná potřebujete i vy. Odhodlejte se konečně k velké životní změně. Přihlaste se na rekvalifikaci a změňte zaměstnání. Jděte za lepším kolektivem, vyšším platem či svobodou, kterou přináší podnikání. V tom všem vám pomohou dobré rekvalifikační kurzy.

Turbulentní doba si žádá naši rychlou reakci

Stal se váš obor během covidu nerentabilním? Nepokryjí vaše příjmy ze současného zaměstnání vaše náklady? Řešením je změna zaměstnání, které bude jistějším a s vyššími příjmy. Pro lidi z Ostravy a okolí, kde je nezaměstnanost spolu se severem Čech obzvláště problematická, připravila Orange Academy aktuálně rekvalifikační kurzy, které začnou již v červenci 2022. Rekvalifikace Ostrava úřad práce proplácí, takže nemusíte mít strach, že na kurz nebudete mít prostředky. Nárok na proplacení rekvalifikačního kurzu a související benefity máte nejen v případě, že jste na úřadu práce registrováni jako nezaměstnaný, ale i jako žadatel o zaměstnání. Což lze, i když jste aktuálně zaměstnanými.

Proč se vrhnout na rekvalifikaci?

Dobrý rekvalifikační kurz umí nás život rychle měnit k lepšímu. Dovzdělat se můžeme v různých lukrativních a žádaných oborech, a reagovat tak na aktuální potřebu trhu. Tradičně jsou žádanými kurz účetnictví či kurz personalistiky. Jde o atraktivní pozice, které se vám hodí i pokud se nechcete zaměstnat, ale plánujete pracovat v tomto oboru na volné noze. Nebo se chystáte začít podnikat a znalosti účetnictví a personalistiky by se vám hodily minimálně do doby, než si na některé činnosti najdete spolupracovníky.

Získejte osvědčení z prestižních rekvalifikačních kurzů

Orange Academy patří mezi nejžádanější pořadatele rekvalifikačních kurzů. Aktuální kurzy v Ostravě, jež začnou již za pár dnů, nebo pak v září, se zaměřují na účetnictví (podvojné), účetnictví a daňovou evidenci, účetnictví a daňovou evidenci s využitím PC, mzdové účetnictví se základy personalistiky, personalistiku, práci asistentky a online marketing. Který rekvalifikační kurz si vyberete? Přihlaste se co nejdříve.

Tvorba webových stránek: Webklient